+medisa.pl - Encyklopedia Zdrowia | Forum | Nowotwory | Choroby | Fizjoterapia | Anatomia
medisa.pl » Forum chorób nowotworowych » Forum o Rak sutka (piersi)

Forum o Rak sutka (piersi)

Rak sutka (piersi) Komentowany artykuł:
Rak sutka (piersi)

Powiekszony bolacy sutek ~anna

poltora roku temu wyczulam w piersi guzek !onkolog leczyl mnie rok czasu (robil mi trzy razy naklucia. z pobranego plynu wyszlo ze mam cysty ropne,)zapisywal mi masci takie jak baktroban pozniej masc ichtiolowa, baktrim,tribiotik i dermosal!ta cysta po tym leczeniu zbierala sie i pekala piec razy przez ten rok leczenia. cysta jest pod skora przy brodawce...po roku onkolog stwierdzil ze on juz nic nie poradzi i skierowal mnie do chirurga onkologa.pan chirurg stwierdzil ze musze miec tego ropnia usunietego i tak tez zrobilam.z pobranego wycinku potwirdzila sie diagnoza onkologa cysta!!!juz mialam nadzieje ze bedzie ok gdy okazalo sie przy zdjeciu szwow ze pod jednym szwem jest znowu ropa!chirurg stwierdzil stan zapalny i zapisal ma masc baktroban.l jednak i to nic nie dalo poniewarz rana po zabiegu zagoila sie ale tuz przy bliznie powstala znowu cysta!niewiem co mam robic !na kolejna wizyte do chirurga ide dopiero 29 07 2010!boje sie ze usuna mi cala piers!dodam ze mam 28 lat i bardzo chcialabym byc w ciazy!ale nie wiem czy z czyms takim moge!!!co mam dalej robic! poradzcie!!! ~HANKA

Mam nowotwór złośliwy piersi kodlICD10]C50.4 co to znaczy ~anna p

Oznacza to: Nowotwór złośliwy (ćwiartka górna zewnętrzna sutka). ~medisa.pl

Jestem po operacji raka sutka złośliwego przeszłam 7c hemii 25 radioterapi i dodatkowu herceptyn -ale się cieszę bo dobrze się czuje ---wygrałam z wyrokiem--trzeba się cirszyć nie poddawać się to najważniejsze .teraz już 3 rok jestem pod stałą kontrolą naszych wspaniałych onkologów z bydgoszczy to są lekarze z powałania uśmiech zawsze dla nas mają ---byśmy chcieli mieć takich lakarzy wszędzie ....składam im podziękowania....

Kobiety dbajcie i miejcie kontrolę ...to najważniejsze. ~teresa z bydgoszczy.

Aniu, powiększony bolący sutek raczej może przemawiać za zapaleniem sutka. ~medisa_pl

Witaj, miałaś robione badania genetyczne w kierunku BRCA1 i 2? ~mirka

W jakim celuwykonuje6 sie badania 3genetyczne BRCA 1i 2? ~Ala

Witam!
Zdiagnozowano u mnie brodawczaki piersi - jestem już po operacyjnym usunięciu zmian. Chciałabym się dowiedzieć co to za zmiany i jakie jest dalsze postępowanie oraz jakie są rokowania. Pytam dlatego ponieważ wizytę u onkologa mam wyznaczoną dopiero na 7 marca a bardzo się martwię. Proszę o odpowiedź.
Basia

Proszę o wyjaśnienie co to są brodawczaki i jakie jest dalsze leczenie bo bardzo się niepokoję

Dlaczego nikt mi nie odpowiada? Jestem zaniepokojana ~Basia

Witam!
Zauważyłam ostatnio zmiany w sutku..Co może to oznaczać jeżeli mam przęcięty sutek??Prosze o szybką odpowiedż ~Sylwia

Czym morze być spowodowane odpadnięcie sutka?Zdarzyło się to mojej znajomej,ale nie chce pójść do lekarza,czy to morze być rak?chciałaby coś się dowidzieć na ten temat,by jej doradzić. ~Zoja

Czy po przebytej chorobie nowotworowej sutkow,mastektomia obustronna i usuniecie wezlow chlonnych jest mozliwy przezut do kosci piszczelowych? ~pacjentka po chemio i radioter

» Zapytaj! Skomentuj!

Treść:
Autor:

Forum medyczne

Forum medyczne
Spis pojęć | Kontakt
© +medisa.pl - Internetowa Encyklopedia Zdrowia
Medycyna + Choroby + Zdrowie