+medisa.pl - Encyklopedia Zdrowia | Forum | Nowotwory | Choroby | Fizjoterapia | Anatomia
medisa.pl » Forum chorób skóry » Ból po poparzeniu chemicznym 2 stopnia

Ból po poparzeniu chemicznym 2 stopnia

Oparzenie chemiczne 2 stopnia okolicy stawu skokowego i stopy
1.02 2013 Gotowałem wode na kawe i jakos sie obruciłem i goraca woda mi sie wqylała na stope. Tak mnie piekło ze szybko wlożyłem noge do zimnej wody. Tak z 15 minut . Ale caly czas noga zaczeła mi piec lewa i zona pojechala mnie zawieść na pogotowie.Na pogotowiu obejrzeli noge masmarowali mi noge mascia Argosulfan 20mg i póscili do donmu.I było w miare . Ale w poniedziałek miałem sie zglosic do chirurga i sie zglosiłem.Chirurg po obejrzeniu sciagneli mi ta stara skóre od nogi tam gdzie bylo oparzone i zrobili mi opatrunek .I do domu.I wtedy co dziennie rwie mi noga . Najgorzej jest jak z łóżka wstane to nie moge stanac na tej nodze. W cigu klade noge na taborecie zeby byla wysoka. Mam takie uczucie tak jakby mi krew nie dochodziła, Nie wiem czy powinnienem zrobic zdjecie . sam już nie wiem . Prosze o rade. Dzisiaj miale zmiane opatrunku . Masci mi lekarz nie kazał żadnej używac.A mnie noga rwie. ~Darek

» Zapytaj! Skomentuj!

Treść:
Autor:

Forum medyczne

Forum medyczne
Spis pojęć | Kontakt
© +medisa.pl - Internetowa Encyklopedia Zdrowia
Medycyna + Choroby + Zdrowie