+medisa.pl - Encyklopedia Zdrowia | Forum | Nowotwory | Choroby | Fizjoterapia | Anatomia
medisa.pl » Forum chorób układu mięśniowego » Ból i uszkodzenia po poślizgnięciu

Ból i uszkodzenia po poślizgnięciu

Mam pytanie
3- dni temu - posliznelam sie na mokrej podlodze - doznalam strasznego bolu w lewym udzie, takie szarpniecie jakby cos strzelilo, o wlasych silach nie bylo mowy zebym sie mogla podniesc - bol - nie pozwolil mi stanac na ta noge tak okolo 8 - godzin, pozniej poruszalam sie o kulach z wielkim wysilkiem, obecnie poruszam sie w miare dobrze, ale nie moge siedziec ani schylac sie, poniewaz odczuwam bardzo duzy bol i klucie w srodku uda i pod posladkiem i w pachwinie - robilam bardzo duzo zimnych okladow - ale to juz 3 dni i nadal mam problem - nie siedzie i nie moge sie schylac - Dodam, ze na lezaco moge podnosic noge do gory i podciagnac ja do siebie - bol jest znikomy, ale jak sie chce polozyc to musze podlozyc poduszke pod lewe udo.
Bardzo prosze o porade, co zrobic zeby ten bol ustapil. ~ala

Prawdopodobnie utworzył się krwiak, stąd ból podczas siedzenia czy leżenia. Należy robić zimne okłady z lodu, stosować ketonal w żelu lub doustnie. ~medisa.pl

Tak - dzis zobaczylam - ogromnego krwiaka, no i udo tez jest spuchniete, zastosuje sie do porady. Dziekuje.
Serdecznie pozdrawiam:) ~ala

prosze jeszcze raz o porade - obecnie zaczal sie -7 - dzien - po posliznieciu - na mokrej podlodze - robilam caly czas zimne oklady i bralam leki p/zapalne , snarowalam zelem, lecz w - 4- dniu po upadku ukazal sie olbrzymi granatowy krwiak na tylniej czesci uda (po posladkiem), a w - 6- dniu ukazal sie duzy granatowy krwiak na tylniej czesci uda nad kolanem , dodam ze udo jest spuchniete, jednak bol czesciowo ustapil, zaczelam chodzic i przy niewielkim bolu - jestem w stamie dotknac rekoma do podlogi - chce zapytac - czy te krwiaki wystepujace - w 4* i w 6* dniu - to raczej normalna reakcja po stluczeniach, czy powinnam isc do lekarz. ~~ala

Mam podobne objawy i mysle,ze jest naciagniecie miesnia dwoglowego lewego uda.Po dwoch dniach czuje,ze robi mi slabo,tak jakbym miala zemdlec,co robic? ~Bozena

Udaj sie jak najszybciej na rechabilitacje rozlużnijąca mieśnie im wcześniej tym lepiej potem bendzie ulga ~kk

» Zapytaj! Skomentuj!

Treść:
Autor:

Forum medyczne

Forum medyczne
Spis pojęć | Kontakt
© +medisa.pl - Internetowa Encyklopedia Zdrowia
Medycyna + Choroby + Zdrowie